Programy

Väčšina detí ,ktoré sa snažíme k športom ako hokej, krasokorčuľovanie , hokejbal atď. priviesť má problém s finančným zabezpečením športových potrieb nevyhnutným k týmto športom ( výstroje , korčule , hokejky atď ), nakoľko by sme chceli v našej činnosti nie len pokračovať ale ponúkať ju aj väčšiemu počtu záujemcov snažíme sa nájsť finančné prostriedky pre materiálové zabezpečenie tejto činnosti ,ktorá je ale pre nás veľmi náročná.

Výučba deti hokejbalu

Hokejbal

ktorá sa hrá bez korčulí Nehrá sa s pukom, ale so špeciálnou loptičkou oranžovej farby. Povrch ihrísk tvorí asfaltový koberec, betón alebo plastový povrch. Ihrisko je lemované plastovými mantinelmi. Cieľom hry je dať čo najviac gólov do súperovej bránky pomocou hokejky.

Hokejbal je pomerne mladý šport s veľmi krátkou modernou históriou, ale jeho korene možno vystopovať až k podobným hrám hraných s loptou a palicou(hokejkou). Prvá zdokumentovaná história tejto hry siaha až do druhého tisícročia pred naším letopočtom, keď bol hraný v Írsku. Slovo pochádza z hokeja podobnej hry, ktorú hrali domorodci Indiáni v Severnej Amerike, najprv pozorované v roku 1572. Vývoj hokejbalu dôkladne sleduje, ako sa to rozšírilo po celom svete v severných (chladnejších) podnebiach.

Deti na ľade

Plakat

Karneval detí na ľade

Vianoce a Mikuláš na ľade